Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir'de Yapılan 30 Ağustos Törenlerinde Devlet Yoktu

30.8.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir A.Arda Meydanında yapılan törene, Devleti her hangi bir kurum temsil etmezken, AKP Gaziemir İlçe Başkanı da 30 Ağustos Gaziemir kutlamalarına katılmadı. MHP Gaziemir İlçe Başkanlığı da, yapılan tören öncesi Atatürk anıtına çelengini bıraktığı görüldü30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95'üncü yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Gaziemir’de de törenlerle kutlandı. Gaziemir A.Arda Meydanında yapılan törene, Devleti her hangi bir kurum temsil etmezken, AKP Gaziemir  İlçe Başkanı da 30 Ağustos Zafer Bayramı Gaziemir kutlamalarına katılmadı. MHP Gaziemir İlçe Başkanlığı da, tören öncesi Atatürk anıtına çelengini bıraktığı görüldü.

VİDEO Gaziemir 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları

AKP İktidarı tarafından her geçen gün içeriği boşaltılan Milli Bayram Kutlamalarında, bu yıl 95.’sini kutladığımız 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı bu yıl Gaziemir’de iyice içi boşaltılarak kutlandı. Bu güne kadar Gaziemir’de yapılan milli bayram kutlamalarına resmi program yapan Gaziemir Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim veya Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünü temsilen hiç kimse, 30 Ağustos Zafer Bayramı çelenk sunma törenlerine katılmadı. 

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için Gaziemir A.Arda Meydanına gelen Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, CHP Gaziemir İlçe Örgütü, Atatürkçü Düşünce Derneği, Temad ile her geçen gün artarak AKP politikalarına destek veren, Doğu Perinçek’in Vatan Partisinin üç beş temsilcisi saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Atatürk anıtına çelenk sundu.

Atatürk anıtına çelenk sunumunun ardından, törene katılanlar hep bir ağızdan İzmir marşını söyleyerek 30 Ağustos Zafer Bayramı Gaziemir kutlamalarını tamamladı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Geceyi Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde geçiren Yılmaz Ağırtaş, beyin damarlarındaki sıkışıklığın açılması için, durumunu takip eden doktorları tarafından am...

Yılmaz Ağırtaş, dün gece 01:00 sıralarında geçirdiği rahatsızlık sonucu Buca Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırıldı.

Yeni bir yıla başlıyoruz. Daha özgür, daha adil, savaşsız, sömürüsüz bir dünya bütün insanlığın, insanlık kadar kadim bir özlemi.

Gaziemir Net TV stüdyosunda çekimleri yapılan ve 80 dakika süren programında, Levent Çağlarsu’nun mizahi sorularını, Halil İbrahim Şenol’un espirili cevaplarını Gaziem...

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bundan otuz üç yıl önce Bulgaristan’da yaşanan bu acı olayları unutmanın mümkün olmadığını belirtti