Haber Üstü Reklam Alanı

Halk Sağlığı Müdürlüğü Gaziemir'de Halkın Sağlığını Bozdu

9.8.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bu güne kadar A.Arda meydanında getirilen araçlar veya kurulan kamu yararı olan çadırlar, kısa süre hizmet alır veya verir sonra terk edip giderken, bir aydır çarşı meydanını işgal eden bu iki ucube görünümlü iki büyük otobüsler nedeniyle Gaziemirliler, kanserden kaçayım derken, neredeyse verem olacaklar.Gaziemir’in sıcak yaz akşamlarının en hareketli merkezi olan Gaziemir A. Arda meydanında, bir aydır İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü ekiplerinin kanser taraması nedeniyle ortalık yere bıraktığı araçlar, Gaziemirlileri yıldırttı, bıktırdı.

Sıcak yaz akşamlarında Gaziemirlilerin ailece gelip serinlediği, sohbet ettiği, çayını kahvesini içerken çocukların gönül rahatlığınca oyunlarını oynadığı Çarşı meydanında, İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğünce bir ay önce meydana bırakılan iki ucube görünümünde otobüsler, Çarşı meydanı Otobüs hurdalığına döndürdü. 

Bu güne kadar A.Arda meydanında getirilen araçlar veya kurulan kamu yararı olan çadırlar, kısa süre hizmet alır veya verir sonra terk edip giderken, bir aydır çarşı meydanını işgal eden bu iki ucube görünümlü iki büyük otobüsler nedeniyle çarşı meydanında nefes alacak yer kalmadı, Gaziemirliler kanserden kaçayım derken neredeyse verem olacaklar.

Yetkililerin bir an önce bu çağ dışı görünümlü, ilkel şartlarda yapılan sağlık taramasına ya son vermelerini, yadaTürkiye’nin Çernobili olarak adlandırılan, bu konuda ilçemizin en mağdur bölgesi olan Emrez mahallesinde bu çalışmalarını sürdürmesi gerektiğini belirttiler.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Geceyi Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde geçiren Yılmaz Ağırtaş, beyin damarlarındaki sıkışıklığın açılması için, durumunu takip eden doktorları tarafından am...

Yılmaz Ağırtaş, dün gece 01:00 sıralarında geçirdiği rahatsızlık sonucu Buca Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırıldı.

Yeni bir yıla başlıyoruz. Daha özgür, daha adil, savaşsız, sömürüsüz bir dünya bütün insanlığın, insanlık kadar kadim bir özlemi.

Gaziemir Net TV stüdyosunda çekimleri yapılan ve 80 dakika süren programında, Levent Çağlarsu’nun mizahi sorularını, Halil İbrahim Şenol’un espirili cevaplarını Gaziem...

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bundan otuz üç yıl önce Bulgaristan’da yaşanan bu acı olayları unutmanın mümkün olmadığını belirtti