Haber Üstü Reklam Alanı

Halk Sağlığı Müdürlüğü Gaziemir'de Halkın Sağlığını Bozdu

9.8.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bu güne kadar A.Arda meydanında getirilen araçlar veya kurulan kamu yararı olan çadırlar, kısa süre hizmet alır veya verir sonra terk edip giderken, bir aydır çarşı meydanını işgal eden bu iki ucube görünümlü iki büyük otobüsler nedeniyle Gaziemirliler, kanserden kaçayım derken, neredeyse verem olacaklar.Gaziemir’in sıcak yaz akşamlarının en hareketli merkezi olan Gaziemir A. Arda meydanında, bir aydır İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü ekiplerinin kanser taraması nedeniyle ortalık yere bıraktığı araçlar, Gaziemirlileri yıldırttı, bıktırdı.

Sıcak yaz akşamlarında Gaziemirlilerin ailece gelip serinlediği, sohbet ettiği, çayını kahvesini içerken çocukların gönül rahatlığınca oyunlarını oynadığı Çarşı meydanında, İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğünce bir ay önce meydana bırakılan iki ucube görünümünde otobüsler, Çarşı meydanı Otobüs hurdalığına döndürdü. 

Bu güne kadar A.Arda meydanında getirilen araçlar veya kurulan kamu yararı olan çadırlar, kısa süre hizmet alır veya verir sonra terk edip giderken, bir aydır çarşı meydanını işgal eden bu iki ucube görünümlü iki büyük otobüsler nedeniyle çarşı meydanında nefes alacak yer kalmadı, Gaziemirliler kanserden kaçayım derken neredeyse verem olacaklar.

Yetkililerin bir an önce bu çağ dışı görünümlü, ilkel şartlarda yapılan sağlık taramasına ya son vermelerini, yadaTürkiye’nin Çernobili olarak adlandırılan, bu konuda ilçemizin en mağdur bölgesi olan Emrez mahallesinde bu çalışmalarını sürdürmesi gerektiğini belirttiler.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Buca Gölet civarında ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarında etkisiyle büyüyor. Gökyüzünü kaplayan dumanlar şehrin birçok noktasından görülüyor.

Gaziemir’in 26 ayrı noktasında kurulan 273 sandıkta, yüzde doksana varan katılım ile olaysız, sorunsuz ve neşe içersinde oylarını kullandı, tercihlerini sandıklara yan...

Şu ana kadar her hangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı ilçemizdeki seçim sonuçlarını, sandıklar açılır açılmaz Gaziemir Net’ten öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda, tapulu arazisi ‘Doğal ve Ağaçlık Karakteri Korunacak’ alanda olmasına rağmen, yüzlerce zeytin ağacını izin almadan katleden hak sahiplerine dur di...

Bu yıl Ramazan kutlamalarında A.Arda meydanını en çok kullanan, adeta mesken tutan tek parti AKP Gaziemir İlçe oldu. AKP Gaziemir Gençlik Kolları üyesi gençler her gec...