Haber Üstü Reklam Alanı

Halk Sağlığı Müdürlüğü Gaziemir'de Halkın Sağlığını Bozdu

9.8.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Bu güne kadar A.Arda meydanında getirilen araçlar veya kurulan kamu yararı olan çadırlar, kısa süre hizmet alır veya verir sonra terk edip giderken, bir aydır çarşı meydanını işgal eden bu iki ucube görünümlü iki büyük otobüsler nedeniyle Gaziemirliler, kanserden kaçayım derken, neredeyse verem olacaklar.Gaziemir’in sıcak yaz akşamlarının en hareketli merkezi olan Gaziemir A. Arda meydanında, bir aydır İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü ekiplerinin kanser taraması nedeniyle ortalık yere bıraktığı araçlar, Gaziemirlileri yıldırttı, bıktırdı.

Sıcak yaz akşamlarında Gaziemirlilerin ailece gelip serinlediği, sohbet ettiği, çayını kahvesini içerken çocukların gönül rahatlığınca oyunlarını oynadığı Çarşı meydanında, İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğünce bir ay önce meydana bırakılan iki ucube görünümünde otobüsler, Çarşı meydanı Otobüs hurdalığına döndürdü. 

Bu güne kadar A.Arda meydanında getirilen araçlar veya kurulan kamu yararı olan çadırlar, kısa süre hizmet alır veya verir sonra terk edip giderken, bir aydır çarşı meydanını işgal eden bu iki ucube görünümlü iki büyük otobüsler nedeniyle çarşı meydanında nefes alacak yer kalmadı, Gaziemirliler kanserden kaçayım derken neredeyse verem olacaklar.

Yetkililerin bir an önce bu çağ dışı görünümlü, ilkel şartlarda yapılan sağlık taramasına ya son vermelerini, yadaTürkiye’nin Çernobili olarak adlandırılan, bu konuda ilçemizin en mağdur bölgesi olan Emrez mahallesinde bu çalışmalarını sürdürmesi gerektiğini belirttiler.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP İzmir’de uzun yıllar partide çeşitli görevlerde bulunan eski İl Başkanvekili Zikri Dursun, son yolculuğuna uğurlandı.

Gaziemir’in amatör futbol mirasını alarak, Gaziemirgücü adı altında rant kapısına çevrilen, yüzlerce özverili kişilerin emekleriyle kurulan tesisler, yüz binlerce lira...

Yeni okula kayıt olacak tüm öğrenci velilerinden alınan, 150 liradan başlayıp, 500 liraya kadar varan zorunlu bağışların gölgesinde başlayan eğitim ve öğretim sezonund...

İzmir’in kurtuluş günü 9 Eylül, kentte büyük bir coşkuyla kutlandı. On binlerce İzmirli, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin akşam saatinde düzenlediği fener alayına kat...

İzmir’in 95. kurtuluş yıldönümü birbirinden renkli etkinliklerle kutlanacak.