Haber Üstü Reklam Alanı

Büyükşehir Belediyesi Hatalı Tabelaları Astı Polis Ceza Yağdırdı

14.6.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

trafik polisi Önder Caddesinde oto parkın serbest olduğu alanlarda bulunan araçlara da ceza yağdırdı.İzmir Büyükşehir Belediyesi Önder Caddesini Park yapılmaz levhaları ile donattı, Trafik Polisi Otopark ceplerinde bulunan araçlara dahi ceza yağdırdı. 

Gaziemir trafiğinin büyük bölümünü çeken Önder Caddesinde, daha önce belirlenen oto park alanlarını yok sayan bir anlayışla Büyükşehir belediyesi tarafından yanlış asılan levhalar nedeniyle, trafik polisi Önder Caddesinde oto parkın serbest olduğu alanlarda bulunan araçlara da ceza yağdırdı.

Konu ile ilgili şikayetlerini dile getiren Önder Caddesi esnafı ve araç sahipleri, Önder caddesinden A.Arda meydanına giden istikamette ve Sevgi Yolu 4. Etabın bulunduğu alanda yapılan park ceplerine araç parkının serbest olmasına rağmen, Büyükşehir Trafik ekiplerinin bu kararı yok sayan park yasağı tabelalarını asmaları, trafik polislerinin haksız ceza yazması  nedeniyle bir çok kişinin mağdur olduğunu belirttiler.

Yapılan bu hatalı işlemden bir an önce yetkili mercilerin geri dönmelerini, araç park edilmez levhaları yerine gün boyu sinirlerimizi bozan, gürültü kirliliği yaratan, özellikle minibüslerin uyarılması, cezai işlem uygulanması aşamasında ‘ GEREKSİZ KORNA ÇALMA’ levhalarının asılması gerektiğini söylediler. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP İzmir’de uzun yıllar partide çeşitli görevlerde bulunan eski İl Başkanvekili Zikri Dursun, son yolculuğuna uğurlandı.

Gaziemir’in amatör futbol mirasını alarak, Gaziemirgücü adı altında rant kapısına çevrilen, yüzlerce özverili kişilerin emekleriyle kurulan tesisler, yüz binlerce lira...

Yeni okula kayıt olacak tüm öğrenci velilerinden alınan, 150 liradan başlayıp, 500 liraya kadar varan zorunlu bağışların gölgesinde başlayan eğitim ve öğretim sezonund...

İzmir’in kurtuluş günü 9 Eylül, kentte büyük bir coşkuyla kutlandı. On binlerce İzmirli, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin akşam saatinde düzenlediği fener alayına kat...

İzmir’in 95. kurtuluş yıldönümü birbirinden renkli etkinliklerle kutlanacak.