Haber Üstü Reklam Alanı

Büyükşehir Belediyesi Hatalı Tabelaları Astı Polis Ceza Yağdırdı

14.6.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

trafik polisi Önder Caddesinde oto parkın serbest olduğu alanlarda bulunan araçlara da ceza yağdırdı.İzmir Büyükşehir Belediyesi Önder Caddesini Park yapılmaz levhaları ile donattı, Trafik Polisi Otopark ceplerinde bulunan araçlara dahi ceza yağdırdı. 

Gaziemir trafiğinin büyük bölümünü çeken Önder Caddesinde, daha önce belirlenen oto park alanlarını yok sayan bir anlayışla Büyükşehir belediyesi tarafından yanlış asılan levhalar nedeniyle, trafik polisi Önder Caddesinde oto parkın serbest olduğu alanlarda bulunan araçlara da ceza yağdırdı.

Konu ile ilgili şikayetlerini dile getiren Önder Caddesi esnafı ve araç sahipleri, Önder caddesinden A.Arda meydanına giden istikamette ve Sevgi Yolu 4. Etabın bulunduğu alanda yapılan park ceplerine araç parkının serbest olmasına rağmen, Büyükşehir Trafik ekiplerinin bu kararı yok sayan park yasağı tabelalarını asmaları, trafik polislerinin haksız ceza yazması  nedeniyle bir çok kişinin mağdur olduğunu belirttiler.

Yapılan bu hatalı işlemden bir an önce yetkili mercilerin geri dönmelerini, araç park edilmez levhaları yerine gün boyu sinirlerimizi bozan, gürültü kirliliği yaratan, özellikle minibüslerin uyarılması, cezai işlem uygulanması aşamasında ‘ GEREKSİZ KORNA ÇALMA’ levhalarının asılması gerektiğini söylediler. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Adnan Oktar grubuna yönelik operasyonda gözaltına alınan Duygu Altınok'un emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Polisin "Turnike" sisteminden "Mehdi" iddiasına kadar bir ç...

15 Temmuz tarihinde Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Mazluma Yunus ; Zalime Yavuz oluruz! Öl de ölelim, vur de vuralım reis!!!! başlıklı yazısını, silahlı re...

Buca Gölet civarında ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarında etkisiyle büyüyor. Gökyüzünü kaplayan dumanlar şehrin birçok noktasından görülüyor.

Gaziemir’in 26 ayrı noktasında kurulan 273 sandıkta, yüzde doksana varan katılım ile olaysız, sorunsuz ve neşe içersinde oylarını kullandı, tercihlerini sandıklara yan...

Şu ana kadar her hangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı ilçemizdeki seçim sonuçlarını, sandıklar açılır açılmaz Gaziemir Net’ten öğrenebilirsiniz.