Haber Üstü Reklam Alanı

Serbest Bölge Kavşağında Bulunan Yaya Kaldırımları İsyan Ettirdi

23.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Belediyesi yetkilileri, her gün Serbest Bölge ile Optimum yetkilileri ile yeni projelere imza atarken, halkın ızdarap çektiği bu yaya kaldırımlarını, Uzaylılar mı genişletecek dedirtti.İktidara gelmek için her siyasi partinin şikayetleri, ve serzenişleri içersinde yer alan, iktidara gelince bu şikayetleri unutup ben ne yapayım,  genel iktidar istiyor, yasa böyle diyerek savundukları AVM’ler büyürken, halkın ortak kullanım alanı olan yaya kaldırımları küçülüyor. 

Gaziemir trafiğini sabah akşam felç eden, Serbest Bölgeden  çıkan dev tırların silme geçebildiği, her gün binlerce insanın giriş çıkış yaptığı, Optimum AVM’nin de bulunduğu kavşakta bulunan yaya kaldırımlarında yürümek için, cambazlık eğitimi almak gerekiyor. 

Serbest Bölge kavşağı olarak kurulan alana ortak olan, her geçen gün devleşen Optimuma giden binlerce insan yaya kaldırımı olarak ayrılan 80 cm’lik alanda yürümeye mecbur bırakılıyor. Karşıdan karşıya geçmenin imkansız olduğu, kaldırımda iki kişinin yürüyemediği bir alana dönüşen bu keşmekeşliğe, bu güne kadar ne Büyükşehir nede Gaziemir Belediyesi  bir çözüm bulamadı.

Kavşak üzerinde bugüne kadar bir çok kişi araç çarpmaları nedeniyle bu bölgede yaralanırken, yetkililer bir kişinin ölmesini mi bekliyor çalışma yapmak için. Büyükşehir Belediyesi burada yaptığı istimlakla düzenleme yapacağını duyururken, konuyu gündeme taşımayan Gaziemir Belediyesi yetkilileri, her gün Serbest Bölge ile Optimum yetkilileri ile yeni projelere imza atarken, halkın ızdarap çektiği bu yaya kaldırımlarını, Uzaylılar mı genişletecek  dedirtti. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Geceyi Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde geçiren Yılmaz Ağırtaş, beyin damarlarındaki sıkışıklığın açılması için, durumunu takip eden doktorları tarafından am...

Yılmaz Ağırtaş, dün gece 01:00 sıralarında geçirdiği rahatsızlık sonucu Buca Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırıldı.

Yeni bir yıla başlıyoruz. Daha özgür, daha adil, savaşsız, sömürüsüz bir dünya bütün insanlığın, insanlık kadar kadim bir özlemi.

Gaziemir Net TV stüdyosunda çekimleri yapılan ve 80 dakika süren programında, Levent Çağlarsu’nun mizahi sorularını, Halil İbrahim Şenol’un espirili cevaplarını Gaziem...

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bundan otuz üç yıl önce Bulgaristan’da yaşanan bu acı olayları unutmanın mümkün olmadığını belirtti