Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir 3 Gün Susuz

15.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

tam 3 gün, Sarnıç hariç Gaziemir’in tamamına su verilemeyeceği belirtildi.Gaziemir güne sürpriz su kesintisi ile uyandı. Dün akşam Saat 23:00 sıralarında başlayan ve 72 saat sürecek olan su kesintisinden haberi olmayan Gaziemirlileri  isyan ettirdi. 

Tahtalı Barajı ile Arıtma tesisleri arasında, 2 metre 20 cm’lik bir boruda meydana gelen bir arızadan dolayı tam 3 gün, Sarnıç hariç Gaziemir’in tamamına su verilemeyeceği belirtildi. 

Su kesintisi ile ilgili son dakikaya kadar, halka ne büyükşehirden, ne İzsu’dan, nede ilçe belediyesinden arıza ile ilgili bir verilmezken, duyuruların su kesintisi sonrası başlaması Gaziemirlileri çileden çıkardı. Bazı sivil toplum kuruluşları su kesinti nedeniyle kapısına kilit vurdu.

Su kesintisinin duyurulmamasına ve arıza tamirinin üç gün sürmesine tepki gösteren Gaziemirliler, millet üç günde uzay mekiği yapıyorken, biz hala üç günde bi boru değiştiriyoruz diyerek, yetkililere tepki gösterdi, İzsu genel müdürünü istifaya davet etti. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

İslam dinine göre bir elin verdiğini öteki elin görmemesi gerekirken, Kapitalist dünya düzeninde işler böyle yürümüyor.

Gaziemir’in yeşiline göz dikmiş, ölümsüz olduğuna inanan, mezara giderken kestiği ağaçların kabuklarını bir yerlerine sokarak gitmeyi hedefleyen yaratıklar, çocuklarım...

Özgür Düşünen Gazeteciler Parkı’ ruhuna elfatiha……

Gaziemir Belediyesinin yüzlerce minik Tekvando ve Güreş sporcuları ile Göztepe Gaziemir Futbol Okulu öğrencileri Atatürk anıtını adeta çiçek bahçesine çevirdi.

Geçtiğimiz yıl, 19 Mayıs 2017 tarihinde Gaziemir A.Arda meydanında yapılan törenlerde, neredeyse hiç genç ve sporcu olmaması dikkatimiz çekmiş gündeme taşımış ve eleşt...