Haber Üstü Reklam Alanı

Bin Hacca Bedel Sünnet Şöleni İçin Geri Sayım Başladı

9.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Siz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız gönüllülerinden 0535 940 97 46 nolu telefonla Semra Akın’a, 0538 886 41 34 nolu telefonla Remziye Dokur ulaşarakSiz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız diyerek bir araya gelen Gaziemirli ev hanımları, geleneksel hale getirdiği toplu sünnet törenlerinden 4.’sünü yapma telaşı içersine girdiler. 

Tam dört yıldır Ramazan ayı içersinde, Bizim Bahçe düğün salonunda iftar yemekli gerçekleştirilen sünnet töreni, bu yıl 10 Haziran 2017 Cumartesi günü gerçekleştirilecek. 

Siz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız ekibi olarak yardıma muhtaç çocukların tek tek giydirildiği, Hastanede Cerrah Doktorlar tarafından sünnet edilen çocuklar, sünnet konvoyu eşliğinde Bizim Bahçede düzenlenen organizasyonda aileler iftarlarını dualar eşliğinde açarken, yemek sonrası sünnet çocukları ve aileleri çalan müzik eşliğinde evlatlarının ilk Mürvetlerini görme şansı yakalıyor. 

Bin Hacca Bedel bu hayırsever organizasyona katılmak isteyen ailelerin, Siz Yalnız Değilsiniz Biz Burdayız gönüllülerinden 0535 940 97 46 nolu telefonla Semra Akın’a, 0538 886 41 34 nolu telefonla Remziye Dokur ulaşarak, Bin Hacca Bedel organizasyonda çocuklarını sünnet ettirebilir veya bu organizasyona maddi veya manevi katkıda bulunabilir.  

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Buca Gölet civarında ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarında etkisiyle büyüyor. Gökyüzünü kaplayan dumanlar şehrin birçok noktasından görülüyor.

Gaziemir’in 26 ayrı noktasında kurulan 273 sandıkta, yüzde doksana varan katılım ile olaysız, sorunsuz ve neşe içersinde oylarını kullandı, tercihlerini sandıklara yan...

Şu ana kadar her hangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı ilçemizdeki seçim sonuçlarını, sandıklar açılır açılmaz Gaziemir Net’ten öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda, tapulu arazisi ‘Doğal ve Ağaçlık Karakteri Korunacak’ alanda olmasına rağmen, yüzlerce zeytin ağacını izin almadan katleden hak sahiplerine dur di...

Bu yıl Ramazan kutlamalarında A.Arda meydanını en çok kullanan, adeta mesken tutan tek parti AKP Gaziemir İlçe oldu. AKP Gaziemir Gençlik Kolları üyesi gençler her gec...