Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir'de 3 Fidana Özel Anma

8.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

6 Mayıs 1972 yılında idam edilen devrimci önderler, Deniz Gezmiş, Yusuf Arslan ve Hüseyin İnan, Gaziemir Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen bir etkinlikle anıldı.6 Mayıs 1972 yılında idam edilen devrimci önderler, Deniz Gezmiş, Yusuf Arslan ve Hüseyin İnan, Gaziemir Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen bir etkinlikle anıldı. 

Gaziemir Belediyesi Kültür Müdürlüğünün hazırladığı etkinlikte, şiir ve Belediye Orkestrasının çaldığı özgün şarkılarda Deniz, Yusuf, Hüseyin ölmedi, bu kavga yeryüzü aşkın yüzü olana dek sürecek dendi. 

Büyükşehir ve Gaziemir Belediye Meclis üyesi, CHP Gaziemir Kadın Kolları Başkanı Bengü  Sayköse, Türk devrim hareketinin önderlerinden Deniz, Yusuf ve Hüseyin’in anma etkinliği için hazırlanan gece sonunda emeği geçenlere teşekkür etti. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Geceyi Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde geçiren Yılmaz Ağırtaş, beyin damarlarındaki sıkışıklığın açılması için, durumunu takip eden doktorları tarafından am...

Yılmaz Ağırtaş, dün gece 01:00 sıralarında geçirdiği rahatsızlık sonucu Buca Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırıldı.

Yeni bir yıla başlıyoruz. Daha özgür, daha adil, savaşsız, sömürüsüz bir dünya bütün insanlığın, insanlık kadar kadim bir özlemi.

Gaziemir Net TV stüdyosunda çekimleri yapılan ve 80 dakika süren programında, Levent Çağlarsu’nun mizahi sorularını, Halil İbrahim Şenol’un espirili cevaplarını Gaziem...

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bundan otuz üç yıl önce Bulgaristan’da yaşanan bu acı olayları unutmanın mümkün olmadığını belirtti