Haber Üstü Reklam Alanı

İzmir'de Binlerce Emekçi Özgürlük Taleplerini Haykırdı

1.5.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sabahın erken saatlerinde, Konak Merkez Bankası önünde, Cumhuriyet, Basmane, Lozan, Montrö meydanlarında, Alsancak Metro istasyonu önünde bir araya emekçilerİşçi sınıfının birlik mücadele ve dayanışma günü olan 1 Mayıs İşçi Bayramı, İzmir’de binlerce emekçi haklarını, gençler, öğrenciler, emekliler, siyasi partiler, sivil toplum örgütleri özgürlük taleplerini gün boyu haykırdı. 

VİDEOİzmir'de Binlerce Emekçi Özgürlük Taleplerini Haykırdı

Sabahın erken saatlerinde, Konak Merkez Bankası önünde,  Cumhuriyet, Basmane, Lozan, Montrö meydanlarında, Alsancak Metro istasyonu önünde bir araya emekçiler, birlik mücadele ve dayanışma gününe uygun bir duruş sergileyerek, Gündoğdu Meydanında buluştu. 

Gündoğdu Meydanında bir araya gelen 30 bin emekçi, ekonomik, sosyal ve siyasi taleplerini haykırarak sorunlarına çözüm bulunacak düzenin bir an hayata geçirmek için birlik ve mücadele ruhunu canlandırdı.

1 Mayıs Tertip komitesinin konuşmalarının ardından sahne Grup Moğollar’a, alanda bulunanlarda coşku ile eşlik ederek hep beraber şarkılarını söyledi halaylarını çekti. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Buca Gölet civarında ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarında etkisiyle büyüyor. Gökyüzünü kaplayan dumanlar şehrin birçok noktasından görülüyor.

Gaziemir’in 26 ayrı noktasında kurulan 273 sandıkta, yüzde doksana varan katılım ile olaysız, sorunsuz ve neşe içersinde oylarını kullandı, tercihlerini sandıklara yan...

Şu ana kadar her hangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı ilçemizdeki seçim sonuçlarını, sandıklar açılır açılmaz Gaziemir Net’ten öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda, tapulu arazisi ‘Doğal ve Ağaçlık Karakteri Korunacak’ alanda olmasına rağmen, yüzlerce zeytin ağacını izin almadan katleden hak sahiplerine dur di...

Bu yıl Ramazan kutlamalarında A.Arda meydanını en çok kullanan, adeta mesken tutan tek parti AKP Gaziemir İlçe oldu. AKP Gaziemir Gençlik Kolları üyesi gençler her gec...