Haber Üstü Reklam Alanı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı Gaziemir'de İki Ayrı Program Eşliğinde Kutlandı

23.4.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

16 Nisan’da yapılan referandum öncesi, etki alanı daraltılıyor, yetkileri tek bir adamın eline geçiyor tartışmalarına, halkın yüzde kırk dokuzunun Hayır oyu kullanmasına rağmen...TBMM’nin kuruluşu ve Gazi Mustafa Kemal’in tüm Dünya Çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Gaziemir A.Arda Meydanında bulunan Atatürk anıtına resmi olarak sadece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelenk sunumu gerçekleştirdi. 

VİDEO 23 Nisan A.Arda Meydan Kutlaması

16 Nisan’da yapılan referandum öncesi, etki alanı daraltılıyor, yetkileri tek bir adamın eline geçiyor tartışmalarına, halkın yüzde kırk dokuzunun Hayır oyu kullanmasına rağmen, YSK’nın kararları doğrultusunda kabul edilen anayasa değişikliği sonrası kutlanan ilk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlamaları, Gaziemir A.Arda meydanında sönük geçti. 

Resmi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenk sunumu ile başlayan ve biten program sonrası, AKP dahil tüm siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları, çelenklerini gayri resmi program dahilinde Atatürk anıtına sundular.

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Usman ve milli eğitim personeli, resmi program bitti anonsu ile alandan ayrılırken, törene katılan kurumlar Atatürk anıtına çelenk sunumuna devam ettiler. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Geceyi Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde geçiren Yılmaz Ağırtaş, beyin damarlarındaki sıkışıklığın açılması için, durumunu takip eden doktorları tarafından am...

Yılmaz Ağırtaş, dün gece 01:00 sıralarında geçirdiği rahatsızlık sonucu Buca Tınaztepe Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesine kaldırıldı.

Yeni bir yıla başlıyoruz. Daha özgür, daha adil, savaşsız, sömürüsüz bir dünya bütün insanlığın, insanlık kadar kadim bir özlemi.

Gaziemir Net TV stüdyosunda çekimleri yapılan ve 80 dakika süren programında, Levent Çağlarsu’nun mizahi sorularını, Halil İbrahim Şenol’un espirili cevaplarını Gaziem...

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, bundan otuz üç yıl önce Bulgaristan’da yaşanan bu acı olayları unutmanın mümkün olmadığını belirtti