Haber Üstü Reklam Alanı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı Gaziemir'de İki Ayrı Program Eşliğinde Kutlandı

23.4.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

16 Nisan’da yapılan referandum öncesi, etki alanı daraltılıyor, yetkileri tek bir adamın eline geçiyor tartışmalarına, halkın yüzde kırk dokuzunun Hayır oyu kullanmasına rağmen...TBMM’nin kuruluşu ve Gazi Mustafa Kemal’in tüm Dünya Çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Gaziemir A.Arda Meydanında bulunan Atatürk anıtına resmi olarak sadece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelenk sunumu gerçekleştirdi. 

VİDEO 23 Nisan A.Arda Meydan Kutlaması

16 Nisan’da yapılan referandum öncesi, etki alanı daraltılıyor, yetkileri tek bir adamın eline geçiyor tartışmalarına, halkın yüzde kırk dokuzunun Hayır oyu kullanmasına rağmen, YSK’nın kararları doğrultusunda kabul edilen anayasa değişikliği sonrası kutlanan ilk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlamaları, Gaziemir A.Arda meydanında sönük geçti. 

Resmi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenk sunumu ile başlayan ve biten program sonrası, AKP dahil tüm siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları, çelenklerini gayri resmi program dahilinde Atatürk anıtına sundular.

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Usman ve milli eğitim personeli, resmi program bitti anonsu ile alandan ayrılırken, törene katılan kurumlar Atatürk anıtına çelenk sunumuna devam ettiler. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Buca Gölet civarında ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarında etkisiyle büyüyor. Gökyüzünü kaplayan dumanlar şehrin birçok noktasından görülüyor.

Gaziemir’in 26 ayrı noktasında kurulan 273 sandıkta, yüzde doksana varan katılım ile olaysız, sorunsuz ve neşe içersinde oylarını kullandı, tercihlerini sandıklara yan...

Şu ana kadar her hangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı ilçemizdeki seçim sonuçlarını, sandıklar açılır açılmaz Gaziemir Net’ten öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda, tapulu arazisi ‘Doğal ve Ağaçlık Karakteri Korunacak’ alanda olmasına rağmen, yüzlerce zeytin ağacını izin almadan katleden hak sahiplerine dur di...

Bu yıl Ramazan kutlamalarında A.Arda meydanını en çok kullanan, adeta mesken tutan tek parti AKP Gaziemir İlçe oldu. AKP Gaziemir Gençlik Kolları üyesi gençler her gec...