Haber Üstü Reklam Alanı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı Gaziemir'de İki Ayrı Program Eşliğinde Kutlandı

23.4.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

16 Nisan’da yapılan referandum öncesi, etki alanı daraltılıyor, yetkileri tek bir adamın eline geçiyor tartışmalarına, halkın yüzde kırk dokuzunun Hayır oyu kullanmasına rağmen...TBMM’nin kuruluşu ve Gazi Mustafa Kemal’in tüm Dünya Çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Gaziemir A.Arda Meydanında bulunan Atatürk anıtına resmi olarak sadece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çelenk sunumu gerçekleştirdi. 

VİDEO 23 Nisan A.Arda Meydan Kutlaması

16 Nisan’da yapılan referandum öncesi, etki alanı daraltılıyor, yetkileri tek bir adamın eline geçiyor tartışmalarına, halkın yüzde kırk dokuzunun Hayır oyu kullanmasına rağmen, YSK’nın kararları doğrultusunda kabul edilen anayasa değişikliği sonrası kutlanan ilk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlamaları, Gaziemir A.Arda meydanında sönük geçti. 

Resmi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenk sunumu ile başlayan ve biten program sonrası, AKP dahil tüm siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları, çelenklerini gayri resmi program dahilinde Atatürk anıtına sundular.

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Usman ve milli eğitim personeli, resmi program bitti anonsu ile alandan ayrılırken, törene katılan kurumlar Atatürk anıtına çelenk sunumuna devam ettiler. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP İzmir’de uzun yıllar partide çeşitli görevlerde bulunan eski İl Başkanvekili Zikri Dursun, son yolculuğuna uğurlandı.

Gaziemir’in amatör futbol mirasını alarak, Gaziemirgücü adı altında rant kapısına çevrilen, yüzlerce özverili kişilerin emekleriyle kurulan tesisler, yüz binlerce lira...

Yeni okula kayıt olacak tüm öğrenci velilerinden alınan, 150 liradan başlayıp, 500 liraya kadar varan zorunlu bağışların gölgesinde başlayan eğitim ve öğretim sezonund...

İzmir’in kurtuluş günü 9 Eylül, kentte büyük bir coşkuyla kutlandı. On binlerce İzmirli, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin akşam saatinde düzenlediği fener alayına kat...

İzmir’in 95. kurtuluş yıldönümü birbirinden renkli etkinliklerle kutlanacak.