Haber Üstü Reklam Alanı

Tunceli Şehidi Gaziemir'den Son Yolculuğa Uğurlanıyor

19.4.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

20 Nisan Perşembe günü Gaziemir Gülhane camiside kılınacak öğle namazı sonrası, defnedilecekTunceli'de polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan polis memurlarından pilot Komiser Abdullah Ortanca'nın cenazesi, 20 Nisan Perşembe günü Gaziemir Gülhane camiside kılınacak öğle namazı sonrası, defnedilecek.

Şehit Pilot Polis Abdullah Ortaca, Karabağlar Tahsin Yazıcı Mahallesin de oturuyordu. Bekar olan şehidin Polis Akademisini dereceyle bitirdiği, İzmir Emniyet Müdürlüğü'nde 2013 yılına kadar görev yaptıktan sonra pilot olmak istediği için Emniyet Genel Müdürlüğünün açtığı pilotluk eğitimine katıldığı öğrenildi.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

İslam dinine göre bir elin verdiğini öteki elin görmemesi gerekirken, Kapitalist dünya düzeninde işler böyle yürümüyor.

Gaziemir’in yeşiline göz dikmiş, ölümsüz olduğuna inanan, mezara giderken kestiği ağaçların kabuklarını bir yerlerine sokarak gitmeyi hedefleyen yaratıklar, çocuklarım...

Özgür Düşünen Gazeteciler Parkı’ ruhuna elfatiha……

Gaziemir Belediyesinin yüzlerce minik Tekvando ve Güreş sporcuları ile Göztepe Gaziemir Futbol Okulu öğrencileri Atatürk anıtını adeta çiçek bahçesine çevirdi.

Geçtiğimiz yıl, 19 Mayıs 2017 tarihinde Gaziemir A.Arda meydanında yapılan törenlerde, neredeyse hiç genç ve sporcu olmaması dikkatimiz çekmiş gündeme taşımış ve eleşt...