Haber Üstü Reklam Alanı

"Gaziemir Toplum Gönüllüleri Platformu" Yol Haritasını Çizdi

12.2.2017
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

28 Ocak'ta yapılan toplantıda referandum sürecinde birlikte hareket etme kararı alan Demokratik Kitle Örgütleri; "Gaziemir Toplum Gönüllüleri Platformu" nu kurarak ilk toplantısını yapmış, birlikte yol haritası çizerek çalışmalarına başlamıştır.16 Nisan tarihinde yapılacak Anayasa değişikliği referandumu öncesi, Anayasa değişikliğinin Türk halkına lehine olmayacağını, aksine Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bin bir zorluk ve yokluklar içersin de kurduğu, Cumhuriyetin temel değerlerinle oynayarak çoğulcu temsili demokrasiden, tek adam diktatörlüğüne yol açacak anayasa değişikliğine HAYIR diyen, Gaziemir’in siyasi parti ve sivil toplum örgütleri bir araya gelerek, referandum sürecinde izleyeceği yol haritasını belirledi.

Değerli Gaziemirliler! 

28 Ocak'ta yapılan toplantıda referandum sürecinde birlikte hareket etme kararı alan Demokratik Kitle Örgütleri; "Gaziemir Toplum Gönüllüleri Platformu" nu kurarak ilk toplantısını yapmış, birlikte yol haritası çizerek çalışmalarına başlamıştır. 

Atatürkçü Düşünce Derneği'nin ev sahipliğinde yapılan ilk toplantıya katılan Belediye Başkanı, Kent Konseyi Başkanı, CHP ve Vatan P. İlçe Bşk.ları, Atatürkçü Düşünce Derneği, TEMAD, KADOK, Haziran Hareketi Başkanları ve Yerel Basın Temsilcisi; “Birlikte sahaya inme ve hiçbir kişi ve partiyi hedef almadan Anayasa değişiklikleri konusunda halkı aydınlatma” kararı alırken, MHP muhalefet grubunun temsilcileri, Balkan Göçmenleri, Emekli Subaylar, Engelliler, Eğitim-İş ve Emekli-Sen ile birlikte birçok hemşeri ve dayanışma dernekleri de alınan kararları destekleyerek katkıda bulunacaklarını belirtmişlerdir. 

Yalana, baskıya ve rüşvete asla boyun eğmeyecek halkımızın desteği ve ilçemizde sağlanan bu birlikteliğin gücüyle en HAYIR'lı sonuçlara ulaşacağımıza inanıyoruz. 

Kamu oyuna duyurulur… 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Buca Gölet civarında ormanlık alanda çıkan yangın rüzgarında etkisiyle büyüyor. Gökyüzünü kaplayan dumanlar şehrin birçok noktasından görülüyor.

Gaziemir’in 26 ayrı noktasında kurulan 273 sandıkta, yüzde doksana varan katılım ile olaysız, sorunsuz ve neşe içersinde oylarını kullandı, tercihlerini sandıklara yan...

Şu ana kadar her hangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı ilçemizdeki seçim sonuçlarını, sandıklar açılır açılmaz Gaziemir Net’ten öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda, tapulu arazisi ‘Doğal ve Ağaçlık Karakteri Korunacak’ alanda olmasına rağmen, yüzlerce zeytin ağacını izin almadan katleden hak sahiplerine dur di...

Bu yıl Ramazan kutlamalarında A.Arda meydanını en çok kullanan, adeta mesken tutan tek parti AKP Gaziemir İlçe oldu. AKP Gaziemir Gençlik Kolları üyesi gençler her gec...